Bieżące informacje

Spełnij swoje marzenie i zostań legnickim policjantem

Data publikacji 10.12.2020

Prawie każdy mając kilka lat marzył, aby zostań policjantem i zatrzymywać złodziei. Dziś możesz spełnić swoje dziecięce marzenie i wstąpić w nasze szeregi. Osoby zainteresowane służbą w Policji, mogą składać dokumenty w Komendzie Miejskiej Policji w Legnicy, gdzie czeka na Ciebie stabilizacja zatrudnienia oraz wynagrodzenie w kwocie 3880,31 zł netto. Jeśli nie masz ukończonych 26 lat życia Twoja pensja, będzie wynosić 4223,31 zł netto.

Legnicka policja w dalszym ciągu prowadzi nabór do służby w Policji. Już dziś zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi. Policjant to zawód dla ludzi z pasją, którzy chcą nieś pomoc innym. Jeszcze dziś, pobierz dokumenty, wypełnił je i złóż w Komendzie Miejskiej Policji w Legnicy, na ulicy Asnyka 3-5 w Legnicy.
Na wszystkich kandydatów czeka służba, pełna wyzwań, braku monotonii oraz emocji, których nie zapewni żadna inna praca w cywilu. Służba, która daje stabilizację, przyzwoite zarobki, na początek 3880,31 zł. netto, a jeśli nie masz ukończonych 26 lat, Twoja pensja wyniesie - 4223,31 złotych netto. U nas, nie będziesz się nudził, a kolejne lata służby, pozwolą Ci się rozwijać i poznawać pracę w różnych pionach. W Policji funkcjonują wydziały: prewencji, ruchu drogowego, kryminalny, dochodzeniowo-śledczy, przestępstw gospodarczych, nieletnich, czy pododdziały antyterrorystyczne, Policji wodnej oraz konnej. W każdym z tych wydziałów i na każdym stanowisku, czekają na Ciebie bezpłatne i ciekawe szkolenia, począwszy od zaawansowanej jazdy motocyklem, poprzez strzelania, taktyki interwencji, analizy spraw kryminalnych, informatyczne i wiele innych.

Więcej informacji znajduje się pod adresem poniżej:

http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/wazne_informacje/zostan_jednym_z_nas

 

 

Pliki do pobrania

  • 344.22 KB
  • 325.99 KB
  • 272.35 KB
  • 3.24 MB
Powrót na górę strony
Polska Policja