Bieżące informacje

Zostań jednym z Nas - czekamy właśnie na Ciebie

Nie czekaj i złóż już dziś wymagane dokumenty, aby rozpocząć służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Legnicy. Czeka na Ciebie stabilna i ciekawa praca, dzięki której będziesz stale podnosić kwalifikacje i nieustannie się rozwijać. Wynagrodzenie to 3880,31 zł netto a jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia to Twoja pensja będzie wynosić 4223,31 zł netto.

Nabór do służby w policji prowadzony jest cały rok. Zachęcamy wszystkich, którzy chcą nieść pomoc innym, mają nieposzlakowaną opinię i angażują się w pełni w realizację zadań oraz powierzonych obowiązków. Ten zawód nie tylko pozwoli Ci na realizację planów i marzeń, ale również zapewni stabilizację finansową i stały rozwój zawodowy. Różnorodność pracy w kilku wydziałach (prewencji, ruchu drogowego, kryminalny, dochodzeniowo-śledczy, nieletnich, przestępstw gospodarczych, pododdziały kontrterrorystyczne i inne),  na stanowiskach umożliwiających rozkwit indywidualnych predyspozycji. Zapewniamy służbę obfitującą w wiele wyzwań, dla osób pełnych empatii i jednocześnie zdecydowanych, którzy z pasją będą wypełniać słowa roty ślubowania stanowiącej policyjne credo. Praca w cywilu nie zapewni Ci tylu możliwości zdobywania wiedzy i doświadczenia, a także odbycia wielu szkoleń we wszystkich obszarach działania.
Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, kreatywną i potrafisz pracować w zespole to już dziś wypełnij niezbędne dokumenty i złóż w Komendzie Miejskiej Policji w Legnicy przy ul. Asnyka 3. Wstępując w nasze szeregi na początku otrzymasz wynagrodzenie w kwocie 3880,31 zł netto a jeśli nie ukończyłeś 26 lat to zarobki kształtują się na poziomie 4223,31 zł netto. Z nami nie będziesz się nudzić.
Więcej informacji znajduje się pod adresem poniżej:
http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/wazne_informacje/zostan_jednym_z_nas

podkom. Jagoda Ekiert

  • policjanci prowadzą mężczyznę z założonymi kajdankami na ręce z tyłu
Powrót na górę strony
Polska Policja