Bieżące informacje

„Senior online”- już 12 kwietnia internetowe spotkanie z seniorami ! Skorzystaj z linku w komunikacie.

Data publikacji 03.03.2021

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zapraszają na kolejne spotkanie online z seniorami, które odbędzie się 12 kwietnia. Tematem transmisji będzie bezpieczeństwo seniorów w ruchu drogowym. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu.

Celem koncepcji jest przede wszystkim utrzymanie stałego  kontaktu funkcjonariuszy Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstw. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu profilaktycznym, uzyskają m.in. informacje na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym i działań funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego. Będą mogli również zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po nim, odpowiedzą policjanci.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z policjantami, którzy na co dzień zajmują się profilaktyką społeczną w Komendzie Miejskiej Policji w Legnicy. Odbędzie się ono w dniu 12 kwietnia 2021 roku o godzinie 9.00 w serwisie YOUTUBE - profil Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

asp. Anna Grześków

Powrót na górę strony
Polska Policja