Bieżące informacje

Wspólnie zadbajmy o nasze życie i zdrowie

Data publikacji 13.04.2021

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy nieprzerwanie kontynuują działania na rzecz walki z koronawirusem. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich policjanci apelują o stosowanie się do obowiązujących obostrzeń. Dbajmy o siebie i swoich bliskich. Nie zapominajmy o częstym myciu rąk i ich dezynfekcji, utrzymywaniu dystansu, a także o zakrywaniu ust i nosa maseczkami ochronnymi.

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy stale sprawdzają, czy osoby przemieszczające się po Legnicy i powiecie legnickim stosują się do obowiązujących przepisów i zaleceń sanitarnych. W trosce o bezpieczeństwo Nas wszystkich funkcjonariusze codziennie podejmują liczne interwencje mające na celu ograniczanie rozprzestrzeniania się koronawirusa.
Konieczność tych działań podyktowana jest dużą liczbą zachorowań i tym, że cześć osób w dalszym ciągu lekceważy panującą sytuację pandemiczną. W trosce o Nasze wspólne życie i zdrowie, policjanci nadal będą reagować i dyscyplinować społeczeństwo.
Pamiętajmy, że stosowanie reżimu sanitarnego jest Naszym wspólnym dobrem. Dbajmy o siebie i swoich bliskich. Nie zapominajmy o częstym myciu rąk i ich dezynfekcji, utrzymywaniu dystansu, a także o zakrywaniu ust i nosa maseczkami ochronnymi.

podkom. Jagoda Ekiert

Powrót na górę strony
Polska Policja