Bieżące informacje

Marzysz o służbie w mundurze? Nie zwlekaj i realizuj swoje pasje wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Data publikacji 14.04.2021

Szukasz stabilnej i ciekawej pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem, dzięki której będziesz stale podnosić swoje kwalifikacji i nieustannie się rozwijać? Nie czekaj i złóż wymagane dokumenty w Komendzie Miejskiej Policji w Legnicy. Wynagrodzenie to 3880,31 zł netto, a jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia, to Twoja pensja będzie wynosić 4223,31 zł netto. Kolejne przyjęcie zaplanowano na 20 kwietnia br.

Nabór do służby w Komendzie Miejskiej Policji w Legnicy prowadzony jest cały rok. Zachęcamy wszystkich, którzy chcą nieść pomoc innym, mają nieposzlakowaną opinię i angażują się w pełni w realizację zadań oraz powierzonych obowiązków. Ten zawód nie tylko pozwoli Ci na realizację planów i marzeń, ale również zapewni stabilizację finansową i stały rozwój zawodowy. Różnorodność pracy w kilku wydziałach (prewencji, ruchu drogowego, kryminalny, dochodzeniowo-śledczy, nieletnich, przestępstw gospodarczych, pododdziały kontrterrorystyczne i inne),  na stanowiskach umożliwiających rozkwit indywidualnych predyspozycji. Zapewniamy służbę obfitującą w wiele wyzwań, dla osób pełnych empatii i jednocześnie zdecydowanych, którzy z pasją będą wypełniać słowa roty ślubowania stanowiącej policyjne credo. Praca w cywilu nie zapewni Ci tylu możliwości zdobywania wiedzy i doświadczenia, a także odbycia wielu szkoleń we wszystkich obszarach działania.
Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, kreatywną i potrafisz pracować w zespole to już dziś wypełnij niezbędne dokumenty i złóż w Komendzie Miejskiej Policji w Legnicy przy ul. Asnyka 3. Wstępując w nasze szeregi na początku otrzymasz wynagrodzenie w kwocie 3880,31 zł netto a jeśli nie ukończyłeś 26 lat to zarobki kształtują się na poziomie 4223,31 zł netto. Z nami nie będziesz się nudzić.

Przypominamy, że służbę w szeregach Policji może pełnić osoba:

  • posiadająca polskie obywatelstwo,
  • posiadająca nieposzlakowaną opinię,
  • nie skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
  • korzystająca z pełni praw publicznych,
  • posiadająca co najmniej średnie wykształcenie,
  • posiadająca odpowiednią zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotowa jest się podporządkować,
  • dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych,

Więcej informacji znajduje się pod adresem poniżej:

http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/wazne_informacje/zostan_jednym_z_nas

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Legnicy

Powrót na górę strony
Polska Policja