Bieżące informacje

Zakończenie roku szkolnego klasy o profilu policyjnym

Data publikacji 30.04.2021

Dzisiaj w VII Liceum Ogólnokształcącym w Legnicy z zachowaniem wszelkich środków reżimu sanitarnego uczniowie klasy policyjnej odebrali świadectwa ukończenia szkoły średniej. W odbiorze przez uczniów certyfikatów oraz świadectw była obecna Pani Dyrektor Iwona Gorczyca oraz I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy, który wyróżnił najlepszego ucznia klasy o profilu policyjnym.

Dzisiaj w VII Liceum Ogólnokształcącym w Legnicy z zachowaniem wszelkich środków reżimu sanitarnego uczniowie klasy III o profilu policyjnym odebrali świadectwa ukończenia szkoły średniej. Uczniowie otrzymali również certyfikaty ukończenia klasy o profilu policyjnym, które w procesie rekrutacji do służby w Policji stanowić będą dodatkowe preferencyjne punkty. I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy podinsp. Artur Szymański wręczył list gratulacyjny oraz drobne upominki najlepszemu uczniowi klasy policyjnej, jednocześnie życząc połamania długopisów na egzaminie maturalnym.
Za wszystkich uczniów trzymamy kciuki i wyrażamy nadzieję, że wśród maturzystów znajdą się osoby, które przyszłości zasilą policyjne szeregi.

podkom. Jagoda Ekiert

Powrót na górę strony
Polska Policja