Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kierowco! Zwolnij i żyj! Wypadek na autostradzie A-4

Data publikacji 28.09.2023

Wczoraj na autostradzie A-4 doszło do wypadku drogowego. Kierujący pojazdem marki Renault jadąc w stronę Zgorzelca uderzył w oznakowanym pojazd robót drogowych. Na szczęście wewnątrz pojazdu nie było żadnych osób. 51-latek odniósł ciężkie obrażenia ciała i został przetransportowany do szpitala. Pamiętaj, aby podczas kierowania samochodem być wypoczętym i przede wszystkim skoncentrowanym na drodze.

Wczoraj na 74 km autostrady A-4 (na wysokości Chojnowa) doszło do wypadku drogowego. Kierujący pojazdem marki Renault jadąc prawym pasem ruchu w kierunku Zgorzelca najechał na oznakowany na pasie awaryjnym samochód służb drogowych. Na szczęście nikogo wewnątrz pojazdu nie było. Natomiast 51-letni kierujący Renault odniósł obrażenia ciała i został przetransportowany do szpitala. Policjanci przebadali mężczyznę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik wykazał, że mieszkaniec powiatu iławskiego był trzeźwy.

Pamiętaj o dostosowaniu prędkości do panujących warunków na drodze. Chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie. Pamiętaj, aby podczas kierowania samochodem być wypoczętym i przede wszystkim skoncentrowanym na drodze.
 

kom. Jagoda Ekiert

Powrót na górę strony