Bieżące informacje

Legnicka policjantka na podium wyścigu kolarskiego Bike Maraton

W minioną sobotę w Miękini odbył się Bike Maraton, w którym wzięła udział legnicka policjantka- asp. szt. Ewelina Marczyk. Nasza koleżanka zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej. W godzinę i osiem minut pokonała 21 km.

W sobotę 13 kwietnia br. w Miękini odbył się Bike Maraton.  W wyścigu kolarskim wystartowało ponad 1300 zawodników.

Udział w Bike Maratonie wzięła legnicka policjantka asp. szt. Ewelina Marczyk, która zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Nasza koleżanka pokonała 21 km. w godzinę i osiem minut.

Asp. szt. Ewelina Marczyk na co dzień pełni służbę w Wydziale do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Od 20 lat ściga się w wyścigach kolarstwa górskiego. Niedawno rozpoczęła starty w wyścigach kolarstwa szosowego. Jej dotychczasowe osiągnięcia to między innymi dwukrotny tytuł Mistrza Polski Policji w  kat. Kobiety w maratonie MTB oraz dwukrotny tytuł Wicemistrza Polski Policji w kat. Kobiety w maratonie MTB a także zwycięstwo w wyścigu Policji „Rowerem na Śnieżkę” w kat. kobiety.

Serdecznie gratulujemy naszej koleżance i życzymy dalszych sukcesów.