Bieżące informacje

Debata dotycząca sposobów postępowania w przypadku wystąpienia zdarzeń o charakterze terrorystycznym

Data publikacji 11.06.2024

Dzielnicowi z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w debacie ewaluacyjnej na temat sposobów postępowania w przypadku wystąpienia zdarzeń o charakterze terrorystycznym, która odbędzie się 18 czerwca br. o godz. 15.00 w Centrum Seniora przy ul. Chojnowskiej 2 w Legnicy (Budynek Akademii Rycerskiej). Debata poświęcona będzie poprawie bezpieczeństwa publicznego na terenie Legnicy.

Dzielnicowi z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym oraz mając na względzie potrzebę systematycznego diagnozowania aktualnych zagrożeń bezpieczeństwa, ustalenia oczekiwań społecznych, co do sposobów ich reaktywnego rozwiązywania oraz określenia i zaplanowania działań zapobiegawczych organizują debatę na temat sposobów postępowania w przypadku wystąpienia zdarzeń o charakterze terrorystycznym oraz podsumowanie wniosków z debaty inicjującej.

Spotkanie odbędzie się 18 czerwca 2024 roku o godzinie 15:00 w Centrum Seniora przy ul. Chojnowskiej 2 w Legnicy (Budynek Akademii Rycerskiej, I piętro).

Ponadto, omówiona zostanie aplikacja „Blisko”, „Moja Komenda” i Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, która pozwala każdemu obywatelowi dotrzeć szybciej do dzielnicowego, przekazać informację o niepokojącym zjawisku z zakresu bezpieczeństwa lub otrzymać wiadomość o utrudnieniach w ruchu.

mł. asp. Anna Tersa

Powrót na górę strony