Bieżące informacje

Ukończyłeś szkołę średnią? Nie wiesz co dalej? Zostań legnickich policjantem

Data publikacji 07.07.2024

Zastanawiasz się nad swoją zawodową przyszłością? Szukasz ciekawej i satysfakcjonującej pracy? Pomyśl o służbie w Policji! Zadzwoń lub skontaktuj się z nami! Już na początku swojej kariery możesz liczyć na zarobki nawet do 5849 złotych na rękę. Przyjdź w najbliższy poniedziałek tj. 8 lipca na drzwi otwarte Komendy Miejskiej Policji w Legnicy w godzinach 07.00-14.00. Zapraszamy.

Zawód policjanta to służba pełna satysfakcji, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Bycie policjantem to ogromne wyzwanie, zaszczyt, ale przede wszystkim codzienna służba pełna wyzwań i braku monotoni. 

Już  w najbliższy poniedziałek przy ulicy Asnyka 3 w godzinach od 7:00 do 14:00 bedzie pełniła dyżur policjantka z Zespołu Komunikacji Społecznej. Wszystko po to, aby umożliwić zainteresowanym służbą w Policji uzyskać niezbędne informacje. 

Osoby zainteresowane służbą w policji legnickiej mogą składać codziennie dokumenty w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Legnicy od poniedziałku do piątku (od 7:30 do 15:00). Szczegóły dotyczące naboru można uzyskać również pod numerami telefonów 47 874 15 07 lub 47 874 15 74.

Więcej na temat rekrutacji można znaleźć tutaj

Zapraszamy.

kom. Jagoda Ekiert 

Powrót na górę strony